Marcin Firch

CEO

  • Szef Sprzedaży Krajowej
  • Dział Techniczny
  • Dział Zakupów

+48 501 078 400
firch@electrapolska.com

Michał Hanuszek

CMO

  • Szef  Sprzedaży Międzynarodowej
  • Dział Marketingu

+48 501 761 600
m.hanuszek@electrapolska.com

Magdalena Wilczaszek

Administracja

  • Administracja biura
  • Administracja allegro.pl
  • Administracja electrasklep.pl
  • Spedycja krajowa i międzynarodowa

+48 501 69 21 21
m.wilczaszek@electrapolska.com

Bartłomiej Kuźnicki

Kierownik segmentu linie kablowe – Polska południowa

  • Sprzedaż krajowa w zakresie niskiego , średniego , wysokiego  napięcia  – linie kablowe

+48 501 085 729
b.kuznicki@electrapolska.com

Radosław Bagniewski

Kierownik segmentu linie kablowe – Polska północna

  • Sprzedaż krajowa w zakresie niskiego , średniego , wysokiego  napięcia  – linie kablowe

+48 508 186 056

r.bagniewski@electrapolska.com

Adrian Kasica

Kierownik segmentu linie napowietrzne

  • Sprzedaż krajowa i export  w zakresie średniego , wysokiego  napięcia  – linie napowietrzne

+48 517 653 951

a.kasica@electrapolska.com

Jarosław Chojnacki

Magazyn / Serwis

  • Spedycja krajowa
  • Magazyn – przyjęcia – wydania
  • Serwis narzędzi

+48 504 081 653
j.chojnacki@electrapolska.com

CONTACT US

Bydgoskich Przemysłowców 6 Street, 85-862 Bydgoszcz (Park Przemysłowy Area), Poland