Marcin Firch

Stanowisko: CEO

  • Szef Sprzedaży Krajowej
  • Dział Techniczny
  • Dział Zakupów
  • Dział Spedycji Międzynarodowej

Telefon +48 501 078 400
e-mail firch@electrapolska.com

Michał Hanuszek

Stanowisko: CMO

  • Szef  Sprzedaży Międzynarodowej
  • Dział Marketingu

Telefon +48 501 761 600
e-mail m.hanuszek@electrapolska.com

Rafał Hanuszek

Stanowisko: Inżynier Produktu

  • Sprzedaż krajowa w zakresie niskiego , średniego , wysokiego napięcia , sieci trakcyjne

Telefon +48 508 186 056
e-mail r.hanuszek@electrapolska.com

Krzysztof Mila

Stanowisko: Inżynier Produktu

  • Sprzedaż krajowa w zakresie niskiego , średniego , wysokiego  napięcia , sieci trakcyjne

Telefon +48 501 085 729
e-mail k.mila@electrapolska.com

Marek Ulatowski

Stanowisko: Inżynier Produktu

  • Sprzedaż krajowa w zakresie niskiego , średniego , wysokiego  napięcia , sieci trakcyjne

Telefon +48 513 457 728
e-mail m.ulatowski@electrapolska.com

Jarosław Chojnacki

Magazyn / Serwis

  • Spedycja krajowa
  • Magazyn – przyjęcia – wydania
  • Serwis narzędzi

Telefon +48 504 081 653
e-mail j.chojnacki@electrapolska.com

SZYBKI KONTAKT

Bydgoskich Przemysłowców 6, 85-862 Bydgoszcz ( Teren Parku Przemysłowego )